0039000428-12-B9-D
DigiKeyn tuotenumero
0039000428-12-B9-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000428-12-B9-D
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Musta 18 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Kulta 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
18 AWG
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Väri
Musta
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2064 BLACK
3" PRE-CRIMP A2064 BLACK
4" PRE-CRIMP A2064 BLACK
5" PRE-CRIMP A2064 BLACK
6" PRE-CRIMP A2064 BLACK