0039000040-12-R2
DigiKeyn tuotenumero
0039000040-12-R2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000040-12-R2
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 22 AWG Hyppyjohto Nasta – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
22 AWG
Valmistaja
Molex
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Punainen
Pakkaustapa
Irtotavara
Rivien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Johtimien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Nasta – kaapeli (pyöreä)
Päätuotenumero
Pituus
12,0" (304,8mm)
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Varastossa: 119
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2016 RED
3" PRE-CRIMP A2016 RED
4" PRE-CRIMP A2016 RED
5" PRE-CRIMP A2016 RED
6" PRE-CRIMP A2016 RED