0039000040-12-L2
DigiKeyn tuotenumero
0039000040-12-L2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000040-12-L2
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sininen 22 AWG Hyppyjohto Nasta – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
22 AWG
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Sininen
Kontaktin pää
Nasta – kaapeli (pyöreä)
Päätuotenumero
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Varastossa: 119
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2016 BLUE
3" PRE-CRIMP A2016 BLUE
4" PRE-CRIMP A2016 BLUE
5" PRE-CRIMP A2016 BLUE
6" PRE-CRIMP A2016 BLUE