0039000038-10-R9-D
DigiKeyn tuotenumero
0039000038-10-R9-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000038-10-R9-D
Kuvaus
10" PRE-CRIMP A2064 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 18 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Tina 10,0" (254,0mm)
Kategoria
Johdon paksuus
18 AWG
Väri
Punainen
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Päätuotenumero
Pituus
10,0" (254,0mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 1
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Varastossa: 490
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Varastossa: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Varastossa: 0
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED