0039000038-10-B9-D
DigiKeyn tuotenumero
0039000038-10-B9-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000038-10-B9-D
Kuvaus
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Musta 18 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Tina 10,0" (254,0mm)
Kategoria
Johdon paksuus
18 AWG
Valmistaja
Molex
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Musta
Pakkaustapa
Irtotavara
Rivien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Johtimien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Päätuotenumero
Pituus
10,0" (254,0mm)
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 490
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Varastossa: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Varastossa: 0
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2064 RED
Varastossa: 1
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2064 BLACK
3" PRE-CRIMP A2064 BLACK
4" PRE-CRIMP A2064 BLACK
5" PRE-CRIMP A2064 BLACK
6" PRE-CRIMP A2064 BLACK