0008500113-05-R4
DigiKeyn tuotenumero
0008500113-05-R4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0008500113-05-R4
Kuvaus
5" PRE-CRIMP A2015 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 24 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 5,00" (127,00mm)
Kategoria
Johdon paksuus
24 AWG
Väri
Punainen
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Pituus
5,00" (127,00mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 110
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
5" PRE-CRIMP A2015 BLACK
Varastossa: 136
5" PRE-CRIMP A2015 BLUE
Varastossa: 0
5" PRE-CRIMP A2015 BROWN
Varastossa: 0
5" PRE-CRIMP A2015 GREEN
5" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2015 RED
Varastossa: 210
3" PRE-CRIMP A2015 RED
Varastossa: 588
4" PRE-CRIMP A2015 RED
6" PRE-CRIMP A2015 RED
Varastossa: 518
8" PRE-CRIMP A2015 RED