0008500113-05-L4
DigiKeyn tuotenumero
0008500113-05-L4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0008500113-05-L4
Kuvaus
5" PRE-CRIMP A2015 BLUE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sininen 24 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 5,00" (127,00mm)
Kategoria
Johdon paksuus
24 AWG
Väri
Sininen
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Pituus
5,00" (127,00mm)
Vaihtoehtoinen väri
5" PRE-CRIMP A2015 BLACK
Varastossa: 136
5" PRE-CRIMP A2015 BROWN
Varastossa: 0
5" PRE-CRIMP A2015 GREEN
Varastossa: 0
5" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2015 RED
Varastossa: 110
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2015 BLUE
3" PRE-CRIMP A2015 BLUE
4" PRE-CRIMP A2015 BLUE
6" PRE-CRIMP A2015 BLUE
Varastossa: 566
8" PRE-CRIMP A2015 BLUE