SYPS-3-12W+
DigiKeyn tuotenumero
3157-SYPS-3-12W+TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3157-SYPS-3-12W+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-SYPS-3-12W+DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SYPS-3-12W+
Kuvaus
3 WAYS CW PWR SPLTR, 20-1200 MHZ
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-tehonjaottimet/-jakajat 20 MHz ~ 1.2 GHz Erotus (min.) 16dB, 6° epätasapaino (maks.) 8-SMD, ei johtoa
Kategoria
Taajuus
20 MHz ~ 1.2 GHz
Valmistaja
Mini-Circuits
Spesifikaatiot
Erotus (min.) 16dB, 6° epätasapaino (maks.)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,500" pit. x 0,380" lev. x 0,250" kork. (12,70mm x 9,65mm x 6,35mm)