BSF-C88108+
DigiKeyn tuotenumero
3157-BSF-C88108+-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BSF-C88108+
Kuvaus
LUMPED LC BSF, 88 - 108 MHZ
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
98MHz keskitaajuus Taajuus Kaistanpysäytys RF-suodattimet (radiotaajuus) 20MHz kaistanleveys 5dB 14-SMD-moduuli
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BSF-C88108+ -mallit
Kategoria
Suodatintyyppi
Kaistanpysäytys
Valmistaja
Mini-Circuits
Kytkentähäviö
5dB
Pakkaustapa
Nauha
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
14-SMD-moduuli
Taajuus
98MHz keskitaajuus
Koko/mitat
0,870" pit. x 0,800" lev. (22,10mm x 20,32mm)
Kaistanleveys
20MHz
Korkeus (maks.)
0,250" (6,35mm)