LFCV-1852+
DigiKeyn tuotenumero
3157-LFCV-1852+TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3157-LFCV-1852+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-LFCV-1852+DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LFCV-1852+
Kuvaus
LTCC SMT LPF, DC - 18.5 GHZ, 50
Tarkka kuvaus
20,25GHz (rajataajuus) Taajuus Alipäästö RF-suodattimet (radiotaajuus) 18,5GHz kaistanleveys 1,9dB 1210 (3225 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Kytkentähäviö
1,9dB
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Taajuus
20,25GHz (rajataajuus)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Kaistanleveys
18,5GHz
Korkeus (maks.)
0,034" (0,87mm)