BFHKI-1572+
DigiKeyn tuotenumero
3157-BFHKI-1572+TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3157-BFHKI-1572+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-BFHKI-1572+DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BFHKI-1572+
Kuvaus
LTCC BPF, 13.9 - 17.5 GHZ, 50
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15,7GHz keskitaajuus Taajuus Kaistanpäästö RF-suodattimet (radiotaajuus) 3,6GHz kaistanleveys 4dB 3-SMD, ei johtoa
Kategoria
Suodatintyyppi
Kaistanpäästö
Valmistaja
Mini-Circuits
Kytkentähäviö
4dB
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
3-SMD, ei johtoa
Taajuus
15,7GHz keskitaajuus
Koko/mitat
0,195" pit. x 0,144" lev. (4,95mm x 3,65mm)
Kaistanleveys
3,6GHz
Korkeus (maks.)
0,077" (1,96mm)