LFCG-2000+
DigiKeyn tuotenumero
3157-LFCG-2000+TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3157-LFCG-2000+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-LFCG-2000+DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LFCG-2000+
Kuvaus
CER FILTER 2.35GHZ LOW PASS
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,35GHz (rajataajuus) Taajuus Alipäästö RF-suodattimet (radiotaajuus) kaistanleveys 1,7dB 0805 (2012 metrinen), 8 juotoskohtaa piirilevylle
Kategoria
Suodatintyyppi
Alipäästö
Valmistaja
Mini-Circuits
Kytkentähäviö
1,7dB
Sarja
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen), 8 juotoskohtaa piirilevylle
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Taajuus
2,35GHz (rajataajuus)
Korkeus (maks.)
0,042" (1,08mm)