BFCN-1945+
DigiKeyn tuotenumero
3157-BFCN-1945+TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3157-BFCN-1945+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-BFCN-1945+DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BFCN-1945+
Kuvaus
CER FILTER 1.945GHZ BAND PASS
Tarkka kuvaus
1,945GHz keskitaajuus Kaistanpäästö Keraamiset suodattimet 190 MHz 50Ohm 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kytkentähäviö
3dB
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Taajuus
1,945GHz keskitaajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Impedanssi
50Ohm
Korkeus (maks.)
0,037" (0,94mm)
Kaistanleveys
190 MHz