LFCN-2500+
DigiKeyn tuotenumero
3157-LFCN-2500+TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3157-LFCN-2500+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-LFCN-2500+DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LFCN-2500+
Kuvaus
CER FILTER 3.075GHZ LOW PASS
Tarkka kuvaus
3,075GHz Alipäästö Keraamiset suodattimet 50Ohm 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LFCN-2500+ -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Kytkentähäviö
1dB
Alipäästö
Sarja
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Taajuus
3,075GHz
Korkeus (maks.)
0,037" (0,94mm)
Impedanssi
50Ohm