TC1265-3.3VOATR
DigiKeyn tuotenumero
150-TC1265-3.3VOATR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-TC1265-3.3VOATRCT-ND - Cut Tape (CT)
150-TC1265-3.3VOATRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TC1265-3.3VOATR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 800MA 8-SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 800mA 8-SOIC
EDA/CAD-mallit
TC1265-3.3VOATR -mallit
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (1kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
6V
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Jännitehäviö (maks.)
1,4V @ 800mA