TC1265-3.3VOA
DigiKeyn tuotenumero
TC1265-3.3VOA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TC1265-3.3VOA
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 800MA 8-SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 800mA 8-SOIC
EDA/CAD-mallit
TC1265-3.3VOA -mallit
Pakkaustapa
Putki
PSRR
64dB (1kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
6V
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Jännitehäviö (maks.)
1,4V @ 800mA