SST26VF032BT-104V/SM
DigiKeyn tuotenumero
150-SST26VF032BT-104V/SMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-SST26VF032BT-104V/SMCT-ND - Cut Tape (CT)
150-SST26VF032BT-104V/SMDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SST26VF032BT-104V/SM
Kuvaus
IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
FLASH Muisti IC 32Mbit SPI – Quad I/O 104 MHz 8-SOIJ
Kategoria
Muistin organisointimalli
4M x 8
Kellotaajuus
104 MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännite
2,7V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (TA)