SST26VF032B-104V/SM
DigiKeyn tuotenumero
SST26VF032B-104V/SM-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SST26VF032B-104V/SM
Kuvaus
IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
FLASH Muisti IC 32Mbit SPI – Quad I/O 104 MHz 8-SOIJ
Kategoria
Muistin organisointimalli
4M x 8
Kellotaajuus
104 MHz
Pakkaustapa
Putki
Syöttöjännite
2,7V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (TA)