SST26VF016-80-5I-QAE on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Microchip Technology
Varastossa: 1 805
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Winbond Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
FLASH Muisti IC 16Mbit SPI – Quad I/O 80 MHz 8-WSON (6x5)
SST26VF016-80-5I-QAE
DigiKeyn tuotenumero
SST26VF016-80-5I-QAE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SST26VF016-80-5I-QAE
Kuvaus
IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8WSON
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
SST26VF016-80-5I-QAE -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Muistin organisointimalli
2M x 8
Valm.
Muistirajapinta
SPI – Quad I/O
Sarja
Kellotaajuus
80 MHz
Pakkaustapa
Putki
Kirjoitussyklin pituus - sana, sivu
1,5ms
Osan tila
Aktiivinen
Syöttöjännite
2,7V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)