SST26VF016-80-5I-QAE-T
DigiKeyn tuotenumero
150-SST26VF016-80-5I-QAE-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-SST26VF016-80-5I-QAE-TCT-ND - Cut Tape (CT)
150-SST26VF016-80-5I-QAE-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SST26VF016-80-5I-QAE-T
Kuvaus
IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8WSON
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
FLASH Muisti IC 16Mbit SPI – Quad I/O 80 MHz 8-WSON (6x5)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SST26VF016-80-5I-QAE-T -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Muistin organisointimalli
2M x 8
Kellotaajuus
80 MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännite
2,7V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)