PIC32CM6408JH00048-I/Y8X
DigiKeyn tuotenumero
150-PIC32CM6408JH00048-I/Y8X-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC32CM6408JH00048-I/Y8X
Kuvaus
5V CORTEX M0+ WITH 32K FLASH AND
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 48MHz 64Kt (64K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
Valm.
EEPROM:in koko
2K x 8
Sarja
RAM-muistin koko
8K x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 12x12b
Oskillaattorin tyyppi
Ulkoinen, Sisäinen
Nopeus
48MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)