PIC24F16KA102-I/SO
DigiKeyn tuotenumero
PIC24F16KA102-I/SO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC24F16KA102-I/SO
Kuvaus
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 32MHz 16Kt (5,5K x 24) FLASH 28-SOIC
EDA/CAD-mallit
PIC24F16KA102-I/SO -mallit
RAM-muistin koko
1,5K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 9x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Liitettävyys
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
28-SOIC
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
28-SOIC (0,295", 7,50mm leveys)