PIC16F722AT-I/SO
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F722AT-I/SOTR-ND - Rullattu teippi (TR)
PIC16F722AT-I/SOCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC16F722AT-I/SODKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F722AT-I/SO
Kuvaus
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 3,5Kt (2K x 14) FLASH 28-SOIC
EDA/CAD-mallit
PIC16F722AT-I/SO -mallit
RAM-muistin koko
128 x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 11x8b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
20MHz
Valmistajan laitepakkaus
28-SOIC
Liitettävyys
I2C, SPI, UART/USART
Pakkaus / kotelo
28-SOIC (0,295", 7,50mm leveys)