PIC18F46Q35-I/P
DigiKeyn tuotenumero
150-PIC18F46Q35-I/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F46Q35-I/P
Kuvaus
64KB FLASH, 4KB RAM, 128 BASIC L
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 18F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 64Kt (64K x 8) FLASH 40-PDIP
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
4K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 22x10b SAR; D/A 1x8b
Nopeus
64MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Liitettävyys
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, LVD, POR, PWM, WDT
Valmistajan laitepakkaus
40-PDIP
I/O-lukumäärä
35
Pakkaus / kotelo
40-DIP (0,600", 15,24mm)