PIC18F26Q35-I/3LW
DigiKeyn tuotenumero
150-PIC18F26Q35-I/3LW-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F26Q35-I/3LW
Kuvaus
64KB FLASH, 4KB RAM, 128 BASIC L
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 18F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 64Kt (64K x 8) FLASH 28-VQFN (4x4)
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
EEPROM:in koko
256 x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
4K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 19x10b SAR;D/A 1x8b
Nopeus
64MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)