PIC18F25K80T-I/SO
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F25K80T-I/SOTR-ND - Rullattu teippi (TR)
PIC18F25K80T-I/SOCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC18F25K80T-I/SODKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F25K80T-I/SO
Kuvaus
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 32Kt (16K x 16) FLASH 28-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC18F25K80T-I/SO -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
EEPROM:in koko
1K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-muistin koko
3,6K x 8
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 8x12b
Ydinprosessori
PIC
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Ytimen koko
8 bittiä
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
64MHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Liitettävyys
ECANbus, I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
28-SOIC
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, LVD, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
28-SOIC (0,295", 7,50mm leveys)