PIC18F25K80-I/SO
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F25K80-I/SO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F25K80-I/SO
Kuvaus
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 64MHz 32Kt (16K x 16) FLASH 28-SOIC
EDA/CAD-mallit
PIC18F25K80-I/SO -mallit
EEPROM:in koko
1K x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
3,6K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 8x12b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
64MHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Liitettävyys
ECANbus, I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
28-SOIC
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, LVD, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
28-SOIC (0,295", 7,50mm leveys)