PIC18F1320-E/P
DigiKeyn tuotenumero
PIC18F1320-E/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC18F1320-E/P
Kuvaus
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 18DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 18F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 25MHz 8Kt (4K x 16) FLASH 18-PDIP
EDA/CAD-mallit
PIC18F1320-E/P -mallit
EEPROM:in koko
256 x 8
RAM-muistin koko
256 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 7x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Nopeus
25MHz
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Liitettävyys
UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
18-PDIP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, LVD, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
18-DIP (0,300", 7,62mm)