ECS-73-20-5PDN-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC734TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC734CT-ND - Cut Tape (CT)
XC734DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-73-20-5PDN-TR
Kuvaus
CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
7.3728 MHz ±30ppm Kiteet 20pF 60 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-mallit
ECS-73-20-5PDN-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
20pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Taajuus
7.3728 MHz
Koko/mitat
0,449" pit. x 0,189" lev. (11,40mm x 4,80mm)
Taajuuden vakaus
±100ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,169" (4,30mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm