PIC16F84A-04/P
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F84A-04/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F84A-04/P
Kuvaus
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 4MHz 1.75Kt (1K x 14) FLASH 18-PDIP
EDA/CAD-mallit
PIC16F84A-04/P -mallit
Sarja
EEPROM:in koko
64 x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
68 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
4V – 5,5V
Oskillaattorin tyyppi
Ulkoinen
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (TA)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Nopeus
4MHz
Valmistajan laitepakkaus
18-PDIP
Oheislaitteet
POR, WDT
Pakkaus / kotelo
18-DIP (0,300", 7,62mm)