PIC16F1705-I/ST
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F1705-I/ST-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F1705-I/ST
Kuvaus
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 14Kt (8K x 14) FLASH 14-TSSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC16F1705-I/ST -mallit
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
RAM-muistin koko
1K x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Osan tila
Aktiivinen
Datamuuntimet
A/D 8x10b; D/A 1x8b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Ydinprosessori
PIC
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
8 bittiä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz
Valmistajan laitepakkaus
14-TSSOP
Liitettävyys
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pakkaus / kotelo
14-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)