ACM90V-701-2PL-TL00
DigiKeyn tuotenumero
445-4082-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-4082-1-ND - Cut Tape (CT)
445-4082-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACM90V-701-2PL-TL00
Kuvaus
CMC 8A 2LN 700 OHM SURFACE MOUNT
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 700 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 10mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ACM90V-701-2PL-TL00 -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
10mOhm
Valmistaja
TDK
Jänniteluokitus – DC
80V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q200
Suodatintyyppi
Voimajohto
Johtojen lukumäärä
2
Koko/mitat
0,354" pit. x 0,276" lev. (9,00mm x 7,00mm)
Impedanssi taajuudella
700 Ohms @ 100 MHz
Korkeus (maks.)
0,177" (4,50mm)
Virtaluokitus (maks.)
8A