MSCSM120HM31CT3AG-(secondary)
MSCSM120HM31CT3AG
DigiKeyn tuotenumero
150-MSCSM120HM31CT3AG-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MSCSM120HM31CT3AG
Kuvaus
MOSFET 4N-CH 1200V 89A SP3F
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
MOSFETit - ryhmät 1200V (1,2kV) 89A (Tc) 395W (Tc) Runkokiinnitys SP3F
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,8V @ 1mA
Valmistaja
Microchip Technology
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
232nC @ 20V
Pakkaustapa
Putki
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
3020pF @ 1000V
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
395W (Tc)
Teknologia
Piikarbidi (SiC)
Toimintalämpötila
-40°C – 175°C (TJ)
Konfiguraatio
4 N-kanavaa
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
1200V (1,2kV)
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
89A (Tc)
Valmistajan laitepakkaus
SP3F
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
31mOhm @ 40A, 20V