MSCSM120AM02CT6LIAG-(secondary)
MSCSM120AM02CT6LIAG
DigiKeyn tuotenumero
150-MSCSM120AM02CT6LIAG-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MSCSM120AM02CT6LIAG
Kuvaus
MOSFET 2N-CH 1200V 947A SP6C LI
Tarkka kuvaus
MOSFETit - ryhmät 1200V (1,2kV) 947A (Tc) 3750W (Tc) Runkokiinnitys SP6C LI
EDA/CAD-mallit
MSCSM120AM02CT6LIAG -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,8V @ 12mA
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
2784nC @ 20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
36240pF @ 1000V
Teho - maksimi
3750W (Tc)
Toimintalämpötila
-40°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
1200V (1,2kV)
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
947A (Tc)
Valmistajan laitepakkaus
SP6C LI
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
2,6mOhm @ 480A, 20V