MSC025SMA120B
DigiKeyn tuotenumero
691-MSC025SMA120B-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MSC025SMA120B
Kuvaus
SICFET N-CH 1.2KV 103A TO247-3
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 1200 V 103A (Tc) 500W (Tc) Läpivientiaukko TO-247-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MSC025SMA120B -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,8V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
232 nC @ 20 V
Sarja
Vgs (maks.)
+25V, -10V
Pakkaustapa
Putki
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
3020 pF @ 1000 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
500W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
1200 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-247-3
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
20V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
31mOhm @ 40A, 20V