MIC5365-3.3YC5-TR
DigiKeyn tuotenumero
576-3193-2-ND - Rullattu teippi (TR)
576-3193-1-ND - Cut Tape (CT)
576-3193-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5365-3.3YC5-TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC-70-5
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA SC-70-5
EDA/CAD-mallit
MIC5365-3.3YC5-TR -mallit
Virta - lepovirta (Iq)
39 µA
PSRR
80dB – 65dB (1kHz – 10kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SC-70-5
Jännitehäviö (maks.)
0,31V @ 150mA