ECS-400-8-47Q-CES-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC2896TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2896CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2896DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-400-8-47Q-CES-TR
Kuvaus
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
40 MHz ±10ppm Kiteet 8pF 150 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-400-8-47Q-CES-TR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
150 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Taajuus
40 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (1,6x1,2)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,047" lev. (1,60mm x 1,20mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,014" (0,35mm)
Kuormakapasitanssi
8pF