MIC5283-3.3YME
DigiKeyn tuotenumero
MIC5283-3.3YME-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5283-3.3YME
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 150MA 8-SOIC-EP
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA 8-SOIC-EP
EDA/CAD-mallit
MIC5283-3.3YME -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
14 µA
Pakkaustapa
Putki
PSRR
70dB – 65dB (100Hz – 100kHz)
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys) avoin juotoskohta
Tulojännite (maks.)
120V
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC-EP
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
2,8V @ 150mA