ABM3B-12.288MHZ-10-1-U-T
DigiKeyn tuotenumero
300-8198-2-ND - Rullattu teippi (TR)
300-8198-1-ND - Cut Tape (CT)
300-8198-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM3B-12.288MHZ-10-1-U-T
Kuvaus
CRYSTAL 12.2880MHZ 10PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12.288 MHz ±10ppm Kiteet 10pF 70 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ABM3B-12.288MHZ-10-1-U-T -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
10pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70 Ohms
Toimintalämpötila
-10°C – 60°C
Taajuus
12.288 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (5x3,2)
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,043" (1,10mm)