MIC37100-3.3WS
DigiKeyn tuotenumero
576-1163-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC37100-3.3WS
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1A SOT-223-3
EDA/CAD-mallit
MIC37100-3.3WS -mallit
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
0,5V @ 1A
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
TO-261-4, TO-261AA
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223-3
Tulojännite (maks.)
6V
Päätuotenumero
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V