MCP6N16-100E/MS
DigiKeyn tuotenumero
MCP6N16-100E/MS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCP6N16-100E/MS
Kuvaus
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8MSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Instrumentaatio Vahvistimet 1 Piiriä Kiskosta kiskoon 8-MSOP
Kategoria
Virta - syöttö
1,1mA
Valm.
Virta - lähtö/kanava
10 mA
Pakkaustapa
Putki
Jännitealue (min.)
1.8 V
Osan tila
Aktiivinen
Jännitealue (maks.)
5.5 V
Vahvistimen tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Piirien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
Kiskosta kiskoon
Pakkaus / kotelo
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm leveys)
Vahvistus-kaistanleveys-tulo
500 kHz