MCP4641T-103E/ST
DigiKeyn tuotenumero
150-MCP4641T-103E/STTR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-MCP4641T-103E/STCT-ND - Cut Tape (CT)
150-MCP4641T-103E/STDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCP4641T-103E/ST
Kuvaus
IC DIG POT 10K 14-TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Digitaaliset potentiometrit 10k Ohms 2 piiriä 129 väliottoa I2C Rajapinta 14-TSSOP
EDA/CAD-mallit
MCP4641T-103E/ST -mallit
Syöttöjännite
1,8V – 5,5V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ominaisuudet
Valittava osoite
Toleranssi
±20%
Lämpötilakerroin (tyyp.)
150ppm/°C
Konfiguraatio
Potentiometri
Valmistajan laitepakkaus
14-TSSOP
Pakkaus / kotelo
14-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)
Väliottojen lukumäärä
129
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C