MCP41HV31T-503E/ST
DigiKeyn tuotenumero
MCP41HV31T-503E/STTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MCP41HV31T-503E/STCT-ND - Cut Tape (CT)
MCP41HV31T-503E/STDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCP41HV31T-503E/ST
Kuvaus
IC DIG POT 50K 14-TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Digitaaliset potentiometrit 50k Ohms 1 piiriä 128 väliottoa SPI Rajapinta 14-TSSOP
EDA/CAD-mallit
MCP41HV31T-503E/ST -mallit
Kategoria
Muistin tyyppi
Katoava
Syöttöjännite
1,8V – 5,5V, 10V – 36V, ±5V – 18V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toleranssi
±20%
Lämpötilakerroin (tyyp.)
100ppm/°C
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Valmistajan laitepakkaus
14-TSSOP
Konfiguraatio
Potentiometri
Pakkaus / kotelo
14-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C