MCP1711T-33I/5X
DigiKeyn tuotenumero
MCP1711T-33I/5XTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MCP1711T-33I/5XCT-ND - Cut Tape (CT)
MCP1711T-33I/5XDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCP1711T-33I/5X
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-UQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA 4-UQFN (1x1)
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
1.27 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
1.8 µA
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
4-UDFN avoin juotoskohta
Tulojännite (maks.)
6V
Valmistajan laitepakkaus
4-UQFN (1x1)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,67V @ 150mA