AP7340D-33FS4-7
DigiKeyn tuotenumero
31-AP7340D-33FS4-7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-AP7340D-33FS4-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-AP7340D-33FS4-7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AP7340D-33FS4-7
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V X2-DFN10104
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA X2-DFN1010-4
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AP7340D-33FS4-7 -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
50 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
100 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (1kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
5,25V
Pakkaus / kotelo
4-XDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V