MCP1501T-50E/CHY
DigiKeyn tuotenumero
150-MCP1501T-50E/CHYTR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-MCP1501T-50E/CHYCT-ND - Cut Tape (CT)
150-MCP1501T-50E/CHYDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCP1501T-50E/CHY
Kuvaus
IC VREF SERIES 5V SOT23-6
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sarja jänniteviite IC ±0,1% SOT-23-6
Kategoria
Lämpötilakerroin
50ppm/°C
Valmistaja
Microchip Technology
Jännite - tulo
5,2V – 5,5V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö
550µA
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Referenssityyppi
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
Kiinteä
Pakkaus / kotelo
SOT-23-6
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
5V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-6
Lähtövirta
20 mA
Päätuotenumero
Toleranssi
±0,1%