MCP1501T-33E/CHY
DigiKeyn tuotenumero
MCP1501T-33E/CHYTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MCP1501T-33E/CHYCT-ND - Cut Tape (CT)
MCP1501T-33E/CHYDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCP1501T-33E/CHY
Kuvaus
IC VREF SERIES 3.3V SOT23-6
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sarja jänniteviite IC ±0,1% SOT-23-6
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MCP1501T-33E/CHY -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
50ppm/°C
Jännite - tulo
3,5V – 5,5V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Pakkaus / kotelo
SOT-23-6
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-6
Lähtövirta
20 mA
Päätuotenumero
Toleranssi
±0,1%