MCP1501-33E/SN
DigiKeyn tuotenumero
MCP1501-33E/SN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCP1501-33E/SN
Kuvaus
IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sarja jänniteviite IC ±0,1% 8-SOIC
Kategoria
Lämpötilakerroin
50ppm/°C
Jännite - tulo
3,5V – 5,5V
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Lähtövirta
20 mA
Päätuotenumero
Toleranssi
±0,1%