LND250K1-G
DigiKeyn tuotenumero
LND250K1-GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
LND250K1-GCT-ND - Cut Tape (CT)
LND250K1-GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LND250K1-G
Kuvaus
MOSFET N-CH 500V 13MA SOT23
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanava, tyhjennystyyppi 500 V 13mA (Tj) 360mW (Ta) Kiinnitys pintaan SOT-23 (TO-236AB)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LND250K1-G -mallit
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1000Ohm @ 500µA, 0V
Valm.
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
10 pF @ 25 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
360mW (Ta)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
500 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23 (TO-236AB)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
0V