DSC1104DI1-100.0000T on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Microchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Microchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
100 MHz XO (standardi) HCSL Oskillaattori 2,25V – 3,6V Valmiustila (virrankatkaisu) 6-VDFN
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1104DI1-100.0000T
DigiKeyn tuotenumero
150-DSC1104DI1-100.0000T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSC1104DI1-100.0000T
Kuvaus
MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
2,25V – 3,6V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virta - syöttö (maks.)
42mA
Valmistajan laitepakkaus
6-VDFN (2,5x2)
Taajuus
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Aihealue
Valmiustila (virrankatkaisu)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)